..: Trasa vlaku R 674 - JŘ 2009 :..
R 674
Řazení vlaku: 362 + 2xB256 + 3xB249 + 2xBeer273 + BDbmsee448 + Aee61/Aee  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Brno hlavní nádraží  0.00 8.24 II
  Brno-Královo Pole  8.34 8.35 3/2
  Tišnov  8.50 8.51 2/2
  Žďár nad Sázavou  9.31 9.32 2/2
  Přibyslav  9.43 9.44 1/2
  Havlíčkův Brod  9.56 9.58 2
  Světlá nad Sázavou  10.12 10.13 7
  Golčův Jeníkov město  10.36 10.37  
  Čáslav  10.49 10.50 4
  Kutná Hora hlavní nádraží  10.58 10.59 2/2
  Kolín  11.08 11.10 4
  Praha-Vršovice  11.59 12.00 2
  Praha hlavní nádraží  12.04 0.00 5



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2022 ŽelPage - Webmaster