Os 6730/1 | |
Řazení vlaku: 810 + Btax780 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Rakovník | 0.00 | 15.02 | 5 | ||
Louny | 0.00 | 16.27 | 2 | ||
Chrášťany | 15.13 | 15.13 | 2 | ||
Lenešice | 16.32 | 16.32 | 3 | ||
Hořesedly | 15.18 | 15.18 | |||
Břvany | 16.38 | 16.39 | 2 | ||
Svojetín | 15.24 | 15.24 | 2 | ||
Bečov u Mostu | 16.44 | 16.45 | 2 | ||
Janov u Rakovníka | 15.27 | 15.27 | |||
Obrnice | 16.52 | 16.52 | |||
Most | 16.57 | 0.00 | 1 | ||
Kounov | 15.30 | 15.30 | |||
Mutějovice | 15.35 | 15.35 | 2 | ||
Domoušice | 15.42 | 15.43 | 3 | ||
Solopysky | 15.49 | 15.49 | |||
Konětopy | 15.54 | 15.54 | |||
Hřivice | 15.57 | 15.57 | 3 | ||
Touchovice u Loun | 16.00 | 16.00 | |||
Opočno u Loun | 16.02 | 16.02 | |||
Jimlín | 16.05 | 16.05 | |||
Louny město | 16.10 | 16.10 | |||
Louny střed | 16.12 | 16.12 | |||
Louny | 16.14 | 0.00 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci