Os 6506 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Žatec západ | 0.00 | 7.30 | 3 | ||
Žatec | 7.33 | 7.34 | 3 | ||
Tvršice | 7.38 | 7.38 | |||
Dolejší Hůrky | 7.41 | 7.41 | |||
Lišany u Žatce | 7.44 | 7.44 | 2 | ||
Postoloprty | 7.50 | 7.51 | 2 | ||
Výškov v Čechách | 7.55 | 7.55 | |||
Počerady | 7.59 | 8.00 | 3 | ||
Volevčice | 8.02 | 8.02 | |||
Obrnice | 8.12 | 8.13 | 2 | ||
Most | 8.18 | 0.00 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci