Os 6475 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Děčín hlavní nádraží | 0.00 | 18.01 | 3 | ||
Děčín východ | 18.05 | 18.06 | 1 hor. | ||
Děčín-Staré Město | 18.10 | 18.10 | |||
Křešice u Děčína | 18.12 | 18.12 | |||
Boletice nad Labem | 18.15 | 18.16 | 3 | ||
Těchlovice | 18.20 | 18.21 | |||
Malé Březno nad Labem | 18.25 | 18.25 | |||
Velké Březno | 18.28 | 18.29 | 2 | ||
Valtířov | 18.31 | 18.32 | |||
Svádov | 18.34 | 18.35 | |||
Ústí nad Labem-Střekov | 18.40 | 0.00 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci