Os 6455 | |
Řazení vlaku: 163 + Bdt279 + Bt283 + Bdt279 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Ústí nad Labem západ | 0.00 | 17.03 | 4 | ||
Ústí nad Labem-Střekov | 17.07 | 17.08 | 3 | ||
Sebuzín | 17.15 | 17.15 | 3 | ||
Libochovany | 17.19 | 17.20 | |||
Velké Žernoseky | 17.25 | 17.25 | 4 | ||
Litoměřice město | 17.29 | 17.31 | |||
Křešice u Litoměřic | 17.35 | 17.36 | |||
Polepy | 17.39 | 17.39 | 3 | ||
Hoštka | 17.44 | 17.45 | 3 | ||
Štětí | 17.51 | 0.00 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci