Os 6417 | |
Řazení vlaku: 163 + Bdt279 + Bt283 + Bdt279 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Ústí nad Labem západ | 0.00 | 18.03 | 4 | ||
Ústí nad Labem-Střekov | 18.07 | 18.08 | 3 | ||
Libochovany | 18.19 | 18.20 | |||
Velké Žernoseky | 18.25 | 18.25 | 4 | ||
Litoměřice město | 18.29 | 18.31 | |||
Křešice u Litoměřic | 18.35 | 18.36 | |||
Polepy | 18.39 | 18.39 | 3 | ||
Hoštka | 18.44 | 18.45 | 3 | ||
Štětí | 18.50 | 18.51 | 4 | ||
Liběchov | 18.55 | 18.56 | 4 | ||
Mělník-Mlazice | 19.00 | 19.00 | |||
Mělník | 19.03 | 19.05 | 2 | ||
Malý Újezd | 19.07 | 19.08 | |||
Všetaty | 19.13 | 19.14 | 2/2 | ||
Ovčáry | 19.18 | 19.19 | |||
Dřísy | 19.21 | 19.21 | 3 | ||
Stará Boleslav | 19.25 | 19.26 | 2 | ||
Otradovice | 19.29 | 19.29 | |||
Lysá nad Labem-Dvorce | 19.32 | 19.33 | |||
Lysá nad Labem | 19.37 | 0.00 | 1/1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci