Os 6316 | |
Řazení vlaku: 814.2 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Liberec | 0.00 | 12.30 | 1 | ||
Stráž nad Nisou | 12.34 | 12.34 | 1 | ||
Krásná Studánka | 12.37 | 12.38 | |||
Mníšek u Liberce | 12.43 | 12.43 | 3 | ||
Oldřichov v Hájích | 12.47 | 12.47 | |||
Raspenava | 12.55 | 12.56 | 4 | ||
Frýdlant v Čechách | 13.02 | 13.04 | 4 | ||
Minkovice | 13.10 | 13.10 | |||
Višňová | 13.13 | 13.14 | 2 | ||
Filipovka | 13.16 | 13.16 | |||
Černousy | 13.19 | 0.00 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci