Os 6315 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Černousy | 0.00 | 10.27 | |||
Filipovka | 10.29 | 10.29 | |||
Višňová | 10.32 | 10.32 | 2 | ||
Minkovice | 10.35 | 10.35 | |||
Frýdlant v Čechách | 10.42 | 10.45 | |||
Raspenava | 10.51 | 10.57 | 3 | ||
Oldřichov v Hájích | 11.04 | 11.04 | |||
Mníšek u Liberce | 11.08 | 11.08 | 2 | ||
Krásná Studánka | 11.13 | 11.14 | |||
Stráž nad Nisou | 11.17 | 11.17 | 1 | ||
Liberec | 11.22 | 0.00 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci