Os 6238 | |
Řazení vlaku: 810 + BDtax782 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Liberec | 0.00 | 17.30 | 5 | ||
Chrastava-Andělská Hora | 17.37 | 17.37 | |||
Chrastava | 17.40 | 17.41 | 2 | ||
Bílý Kostel nad Nisou | 17.44 | 17.44 | |||
Chotyně | 17.48 | 17.48 | |||
Hrádek nad Nisou | 17.51 | 0.00 | 1/1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci