Os 6228 | |
Řazení vlaku: 810 + BDtax782 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Liberec | 0.00 | 11.29 | 5 | ||
Machnín | 11.35 | 11.35 | |||
Machnín hrad | 11.36 | 11.36 | |||
Chrastava-Andělská Hora | 11.39 | 11.39 | |||
Chrastava | 11.42 | 11.42 | 2 | ||
Bílý Kostel nad Nisou | 11.46 | 11.46 | |||
Chotyně | 11.50 | 11.51 | |||
Hrádek nad Nisou | 11.54 | 0.00 | 1/2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci