Os 6225 | |
Řazení vlaku: 810 + BDtax782 + 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Hrádek nad Nisou | 0.00 | 5.58 | 1/1 | ||
Chotyně | 6.01 | 6.01 | |||
Bílý Kostel nad Nisou | 6.05 | 6.05 | |||
Chrastava | 6.09 | 6.11 | 2 | ||
Chrastava-Andělská Hora | 6.14 | 6.14 | |||
Machnín hrad | 6.17 | 6.17 | |||
Machnín | 6.18 | 6.18 | |||
Liberec | 6.26 | 0.00 | 5 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci