Os 6203 | |
Řazení vlaku: 810 + 2xBDtax782 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Varnsdorf | 0.00 | 6.24 | 3 | ||
Zittau | 6.43 | 6.44 | 1 | ||
Hrádek nad Nisou | 6.55 | 6.56 | 1/1 | ||
Chotyně | 7.00 | 7.00 | |||
Bílý Kostel nad Nisou | 7.05 | 7.05 | |||
Chrastava | 7.10 | 7.12 | 2 | ||
Chrastava-Andělská Hora | 7.15 | 7.15 | |||
Machnín hrad | 7.19 | 7.19 | |||
Machnín | 7.21 | 7.21 | |||
Liberec | 7.30 | 0.00 | 5 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci