Os 6147 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Lovosice | 0.00 | 22.13 | 1 | ||
Lovosice závod | 22.16 | 22.16 | |||
Žalhostice | 22.19 | 22.20 | 2 | ||
Litoměřice Cihelna | 22.24 | 22.24 | |||
Litoměřice horní nádraží | 22.26 | 22.28 | 3 | ||
Trnovany u Litoměřic | 22.33 | 22.33 | |||
Ploskovice | 22.38 | 22.38 | |||
Horní Řepčice | 22.46 | 22.46 | |||
Liběšice | 22.49 | 22.50 | 3 | ||
Úštěk | 22.56 | 0.00 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci