R 612 „Bílina“ | |
Řazení vlaku: 162 + A151 + BDbmrsee447 + 3xB249 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha-Smíchov | 0.00 | 13.13 | 2 | ||
Praha hlavní nádraží | 13.20 | 13.29 | 4 | ||
Praha-Holešovice | 13.38 | 13.40 | 3 | ||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 14.43 | 14.49 | 2 | ||
Teplice v Čechách | 15.05 | 15.06 | 2 | ||
Duchcov | 15.13 | 15.14 | |||
Bílina | 15.21 | 15.22 | 2 | ||
Most | 15.32 | 15.33 | 3 | ||
Jirkov zastávka | 15.45 | 15.46 | |||
Odb Chomutov město | 15.49 | 15.50 | |||
Chomutov | 15.53 | 15.55 | 4 | ||
Kadaň-Prunéřov | 16.03 | 16.04 | 2 | ||
Klášterec nad Ohří | 16.09 | 16.10 | 2 | ||
Ostrov nad Ohří | 16.32 | 16.33 | 3 | ||
Karlovy Vary | 16.47 | 16.49 | 2/2 | ||
Chodov | 16.59 | 17.00 | 4 | ||
Sokolov | 17.11 | 17.12 | 2 | ||
Kynšperk nad Ohří | 17.27 | 17.28 | 4 | ||
Cheb | 17.42 | 0.00 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci