Os 6108 | |
Řazení vlaku: 810 + Btax780 + 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Česká Lípa hlavní nádraží | 0.00 | 12.34 | 2/2 | ||
Zahrádky u České Lípy | 12.42 | 12.42 | |||
Stvolínky | 12.51 | 12.51 | |||
Kravaře v Čechách | 12.56 | 12.56 | |||
Blíževedly | 13.00 | 13.01 | 1 | ||
Dubičná | 13.06 | 13.06 | |||
Úštěk | 13.11 | 13.12 | 3 | ||
Liběšice | 13.19 | 13.20 | 2 | ||
Horní Řepčice | 13.23 | 13.23 | |||
Ploskovice | 13.29 | 13.29 | |||
Trnovany u Litoměřic | 13.33 | 13.33 | |||
Litoměřice horní nádraží | 13.38 | 13.40 | 2 | ||
Litoměřice Cihelna | 13.42 | 13.42 | |||
Žalhostice | 13.45 | 13.46 | 2 | ||
Lovosice závod | 13.50 | 13.50 | |||
Lovosice | 13.53 | 14.01 | 3 | ||
Sulejovice | 14.04 | 14.04 | |||
Čížkovice | 14.07 | 14.09 | 3 | ||
Úpohlavy | 14.13 | 14.13 | |||
Chotěšov pod Hazmburkem | 14.18 | 14.18 | |||
Slatina pod Hazmburkem | 14.21 | 14.21 | |||
Libochovice | 14.25 | 14.28 | 4 | ||
Libochovice město | 14.33 | 14.41 | |||
Dubany | 14.44 | 14.44 | |||
Křesín | 14.48 | 14.48 | |||
Koštice nad Ohří | 14.51 | 14.56 | 3 | ||
Pátek | 15.02 | 15.02 | |||
Radonice nad Ohří | 15.05 | 15.05 | |||
Slavětín nad Ohří | 15.09 | 15.09 | |||
Veltěže | 15.13 | 15.13 | |||
Louny | 15.20 | 15.28 | 5 | ||
Louny střed | 15.31 | 15.31 | |||
Louny město | 15.32 | 15.32 | |||
Březno u Postoloprt | 15.39 | 15.40 | 2 | ||
Postoloprty | 15.45 | 0.00 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci