R 609 | |
Řazení vlaku: 163 + A151 + BDbmrsee447 + 3xB249 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Chomutov | 0.00 | 6.00 | 3 | ||
Odb Chomutov město | 6.02 | 6.03 | |||
Jirkov zastávka | 6.06 | 6.07 | |||
Most | 6.20 | 6.22 | 3 | ||
Bílina | 6.32 | 6.33 | 1 | ||
Duchcov | 6.39 | 6.40 | |||
Teplice v Čechách | 6.48 | 6.50 | 2 | ||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 7.08 | 7.14 | 2 | ||
Praha-Holešovice | 8.18 | 8.20 | 3 | ||
Praha hlavní nádraží | 8.30 | 8.36 | 4 | ||
Praha-Smíchov | 8.43 | 0.00 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci