Os 6005 | |
Řazení vlaku: 810 + BDtax782 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Česká Lípa hlavní nádraží | 0.00 | 8.38 | 1/1 | ||
Srní u České Lípy | 8.45 | 8.45 | 3 | ||
Jestřebí | 8.49 | 8.49 | 2 | ||
Staré Splavy | 8.54 | 8.54 | |||
Doksy | 8.57 | 9.03 | 2 | ||
Okna | 9.09 | 9.14 | 2 | ||
Bezděz | 9.20 | 9.21 | 2 | ||
Bělá pod Bezdězem město | 9.26 | 9.26 | |||
Bělá pod Bezdězem | 9.30 | 9.30 | 2 | ||
Bělá pod Bezdězem zastávka | 9.34 | 9.34 | |||
Malá Bělá | 9.39 | 9.40 | |||
Bakov nad Jizerou | 9.43 | 0.00 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci