Os 6003 | |
Řazení vlaku: 810 + BDtax782 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Česká Lípa hlavní nádraží | 0.00 | 6.38 | 1/1 | ||
Srní u České Lípy | 6.45 | 6.45 | 3 | ||
Jestřebí | 6.49 | 6.49 | 2 | ||
Staré Splavy | 6.54 | 6.54 | |||
Doksy | 6.57 | 7.08 | 2 | ||
Okna | 7.14 | 7.14 | 2 | ||
Bezděz | 7.20 | 7.21 | 2 | ||
Bělá pod Bezdězem město | 7.26 | 7.26 | |||
Bělá pod Bezdězem | 7.30 | 7.30 | 2 | ||
Bělá pod Bezdězem zastávka | 7.34 | 7.34 | |||
Malá Bělá | 7.40 | 7.40 | |||
Bakov nad Jizerou | 7.43 | 0.00 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci