Os 5919 | |
Řazení vlaku: 363 + Bdmtee281 + Bdmtee275 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Kolín | 0.00 | 22.36 | 4 | ||
Hlízov | 22.42 | 22.43 | |||
Kutná Hora hlavní nádraží | 22.46 | 22.47 | 2/1 | ||
Církvice | 22.50 | 22.50 | |||
Třebešice | 22.52 | 22.53 | |||
Čáslav | 22.57 | 22.58 | 2 | ||
Horky u Čáslavi | 23.03 | 23.04 | |||
Golčův Jeníkov | 23.08 | 23.08 | 3 | ||
Golčův Jeníkov město | 23.11 | 23.12 | |||
Vlkaneč | 23.19 | 23.19 | 3 | ||
Nová Ves u Leštiny | 23.22 | 23.22 | |||
Leština u Světlé | 23.26 | 23.27 | 3 | ||
Sázavka | 23.31 | 23.32 | |||
Světlá nad Sázavou-Josefodol | 23.37 | 23.37 | |||
Světlá nad Sázavou | 23.40 | 23.41 | 6 | ||
Pohleď | 23.45 | 23.45 | |||
Okrouhlice | 23.49 | 23.49 | 3 | ||
Havlíčkův Brod | 23.58 | 0.00 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci