..: Trasa vlaku Os 5913 - JŘ 2009 :..
Os 5913
Řazení vlaku: 363 + Bdmtee281 + Bdmtee275  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Kolín  0.00 16.17 4
  Hlízov  16.23 16.24  
  Kutná Hora hlavní nádraží  16.27 16.28 2/1
  Církvice  16.31 16.31  
  Třebešice  16.33 16.34  
  Čáslav  16.38 16.39 2
  Horky u Čáslavi  16.45 16.45  
  Golčův Jeníkov  16.49 16.50 3
  Golčův Jeníkov město  16.53 16.54  
  Vlkaneč  17.01 17.02 3
  Nová Ves u Leštiny  17.05 17.06  
  Leština u Světlé  17.09 17.09 3
  Sázavka  17.14 17.14  
  Světlá nad Sázavou-Josefodol  17.19 17.20  
  Světlá nad Sázavou  17.23 17.24 6
  Pohleď  17.27 17.28  
  Okrouhlice  17.31 17.32 3
  Havlíčkův Brod-Perknov  17.36 17.37  
  Havlíčkův Brod  17.42 0.00 3



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2022 ŽelPage - Webmaster