Os 5906 | |
Řazení vlaku: 363 + Bdmtee275 + Bdmtee281 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Žďár nad Sázavou | 0.00 | 8.10 | 2/2 | ||
Hamry nad Sázavou | 8.13 | 8.14 | |||
Sázava u Žďáru | 8.17 | 8.18 | 2/2 | ||
Nížkov | 8.21 | 8.22 | |||
Ronov nad Sázavou | 8.24 | 8.24 | |||
Přibyslav | 8.27 | 8.28 | 1/2 | ||
Přibyslav zastávka | 8.30 | 8.30 | |||
Stříbrné Hory | 8.33 | 8.34 | |||
Pohled | 8.36 | 8.37 | 1/2 | ||
Pohledští Dvořáci | 8.40 | 8.40 | |||
Havlíčkův Brod | 8.45 | 8.58 | 2 | ||
Havlíčkův Brod-Perknov | 9.02 | 9.03 | |||
Okrouhlice | 9.07 | 9.08 | 4 | ||
Pohleď | 9.12 | 9.12 | |||
Světlá nad Sázavou | 9.16 | 9.17 | 7 | ||
Světlá nad Sázavou-Josefodol | 9.20 | 9.20 | |||
Sázavka | 9.25 | 9.26 | |||
Leština u Světlé | 9.30 | 9.31 | 4 | ||
Nová Ves u Leštiny | 9.34 | 9.34 | |||
Vlkaneč | 9.37 | 9.38 | 4 | ||
Golčův Jeníkov město | 9.45 | 9.45 | |||
Golčův Jeníkov | 9.48 | 9.49 | 4 | ||
Horky u Čáslavi | 9.53 | 9.54 | |||
Čáslav | 9.59 | 10.00 | 4 | ||
Třebešice | 10.04 | 10.04 | |||
Církvice | 10.06 | 10.07 | |||
Kutná Hora hlavní nádraží | 10.10 | 10.11 | 2/2 | ||
Hlízov | 10.14 | 10.14 | |||
Kolín | 10.21 | 0.00 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci