..: Trasa vlaku Os 5905 - JŘ 2009 :..
Os 5905
Řazení vlaku: 363 + Bdmtee281 + Bdmtee275  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Kolín  0.00 10.05 4
  Hlízov  10.11 10.12  
  Kutná Hora hlavní nádraží  10.15 10.16 2/1
  Církvice  10.19 10.19  
  Třebešice  10.21 10.22  
  Čáslav  10.26 10.27 3
  Horky u Čáslavi  10.33 10.33  
  Golčův Jeníkov  10.37 10.38 3
  Golčův Jeníkov město  10.41 10.42  
  Vlkaneč  10.49 10.50 3
  Nová Ves u Leštiny  10.52 10.53  
  Leština u Světlé  10.57 10.58 3
  Sázavka  11.02 11.03  
  Světlá nad Sázavou-Josefodol  11.08 11.08  
  Světlá nad Sázavou  11.11 11.12 6
  Pohleď  11.16 11.16  
  Okrouhlice  11.19 11.20 3
  Havlíčkův Brod-Perknov  11.25 11.25  
  Havlíčkův Brod  11.30 11.33 3
  Pohledští Dvořáci  11.37 11.38  
  Pohled  11.41 11.42 2/1
  Stříbrné Hory  11.44 11.45  
  Přibyslav zastávka  11.48 11.48  
  Přibyslav  11.50 11.51 2/1
  Ronov nad Sázavou  11.54 11.54  
  Nížkov  11.56 11.57  
  Sázava u Žďáru  12.01 12.02 1/1
  Hamry nad Sázavou  12.05 12.05  
  Žďár nad Sázavou  12.09 0.00 3/1



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2022 ŽelPage - Webmaster