Os 5873 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Poříčany | 0.00 | 18.11 | 1 | ||
Ahr Třebestovice | 18.14 | 18.14 | |||
Sadská | 18.17 | 18.17 | 2 | ||
Hořátev | 18.22 | 18.22 | |||
Nymburk město | 18.26 | 18.26 | 1/2 | ||
Nymburk hlavní nádraží | 18.30 | 0.00 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci