Os 5688 | |
Řazení vlaku: 163 + Btn750 + Bdmtee281 + Bdmtee275 + Bdmtee281 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Hradec Králové hlavní nádraží | 0.00 | 22.39 | 3 | ||
Předměřice nad Labem | 22.43 | 22.44 | |||
Lochenice | 22.46 | 22.47 | |||
Smiřice | 22.50 | 22.51 | 2 | ||
Černožice | 22.53 | 22.54 | |||
Semonice | 22.56 | 22.56 | |||
Jaroměř | 23.00 | 0.00 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci