Os 5673 | |
Řazení vlaku: 163 + 3xBp282 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Jaroměř | 0.00 | 5.54 | 3 | ||
Semonice | 5.57 | 5.57 | |||
Černožice | 5.59 | 6.00 | |||
Smiřice | 6.02 | 6.03 | 2 | ||
Lochenice | 6.07 | 6.07 | |||
Předměřice nad Labem | 6.10 | 6.10 | |||
Hradec Králové hlavní nádraží | 6.15 | 0.00 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci