Os 5666 | |
Řazení vlaku: 163 + Bdmtee281 + Bdmtee275 + Bdmtee281 + 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Pardubice hlavní nádraží | 0.00 | 22.38 | 2 | ||
Pardubice-Rosice nad Labem | 22.41 | 22.43 | 3 | ||
Pardubice-Semtín | 22.45 | 22.46 | |||
Stéblová | 22.50 | 22.54 | 1 | ||
Čeperka | 22.57 | 22.58 | |||
Opatovice nad Labem-Pohřebačka | 23.01 | 23.02 | 3 | ||
Hradec Králové hlavní nádraží | 23.07 | 0.00 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci