Os 5656 | |
Řazení vlaku: 163 + Bdmtee281 + Bdmtee275 + Bdmtee281 + 2x814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Pardubice hlavní nádraží | 0.00 | 14.25 | 3 | ||
Pardubice-Rosice nad Labem | 14.28 | 14.30 | 3 | ||
Pardubice-Semtín | 14.32 | 14.33 | |||
Stéblová | 14.37 | 14.37 | 1 | ||
Čeperka | 14.40 | 14.41 | |||
Opatovice nad Labem-Pohřebačka | 14.45 | 14.49 | 2 | ||
Hradec Králové hlavní nádraží | 14.55 | 0.00 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci