Os 5655 | |
Řazení vlaku: 163 + Bdmtee281 + Bdmtee275 + Bdmtee281 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Hradec Králové hlavní nádraží | 0.00 | 13.05 | 1A | ||
Opatovice nad Labem-Pohřebačka | 13.10 | 13.14 | 2 | ||
Čeperka | 13.18 | 13.18 | |||
Stéblová | 13.21 | 13.22 | 1 | ||
Pardubice-Semtín | 13.26 | 13.26 | |||
Pardubice-Rosice nad Labem | 13.28 | 13.29 | 3 | ||
Pardubice hlavní nádraží | 13.32 | 0.00 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci