Os 5644 | |
Řazení vlaku: 163 + Bdmtee281 + Bdmtee275 + Bdmtee281 + Btax780 + 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Pardubice hlavní nádraží | 0.00 | 7.08 | 2 | ||
Pardubice-Rosice nad Labem | 7.11 | 7.13 | 3 | ||
Pardubice-Semtín | 7.15 | 7.16 | |||
Stéblová | 7.20 | 7.23 | 1 | ||
Čeperka | 7.26 | 7.27 | |||
Opatovice nad Labem-Pohřebačka | 7.30 | 7.31 | 3 | ||
Hradec Králové hlavní nádraží | 7.36 | 0.00 | 1A |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci