Os 5621 | |
Řazení vlaku: 163 + Bdmtee281 + Bdmtee275 + Bdmtee281 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Jaroměř | 0.00 | 4.32 | 3 | ||
Semonice | 4.35 | 4.35 | |||
Černožice | 4.37 | 4.38 | |||
Smiřice | 4.40 | 4.41 | 2 | ||
Lochenice | 4.44 | 4.45 | |||
Předměřice nad Labem | 4.47 | 4.48 | |||
Hradec Králové hlavní nádraží | 4.53 | 5.05 | 3 | ||
Opatovice nad Labem-Pohřebačka | 5.10 | 5.14 | 2 | ||
Čeperka | 5.18 | 5.18 | |||
Stéblová | 5.21 | 5.22 | 1 | ||
Pardubice-Semtín | 5.26 | 5.26 | |||
Pardubice-Rosice nad Labem | 5.28 | 5.29 | 3 | ||
Pardubice hlavní nádraží | 5.32 | 0.00 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci