Os 5616/7 | |
Řazení vlaku: 163 + Bdmtee281 + Bdmtee275 + Bdmtee281 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Choceň | 0.00 | 21.05 | 3 | ||
Hradec Králové hlavní nádraží | 21.57 | 22.08 | 2 | ||
Újezd u Chocně | 21.10 | 21.11 | 3 | ||
Opatovice nad Labem-Pohřebačka | 22.12 | 22.13 | 3 | ||
Plchůvky | 21.13 | 21.13 | |||
Čeperka | 22.17 | 22.17 | |||
Čermná nad Orlicí | 21.16 | 21.17 | 2 | ||
Stéblová | 22.20 | 22.21 | 1 | ||
Borohrádek | 21.21 | 21.22 | |||
Pardubice-Semtín | 22.25 | 22.25 | |||
Žďár nad Orlicí | 21.25 | 21.25 | |||
Pardubice-Rosice nad Labem | 22.27 | 22.28 | 3 | ||
Pardubice hlavní nádraží | 22.31 | 0.00 | 2 | ||
Týniště nad Orlicí | 21.30 | 21.33 | 1 | ||
Petrovice nad Orlicí | 21.36 | 21.37 | |||
Třebechovice pod Orebem | 21.41 | 21.42 | 3 | ||
Blešno | 21.45 | 21.46 | |||
Hradec Králové-Slezské Předměstí | 21.50 | 21.51 | 2 | ||
Hradec Králové zastávka | 21.53 | 21.53 | |||
Hradec Králové hlavní nádraží | 21.57 | 0.00 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci