Os 5610/1 | |
Řazení vlaku: 163 + Bdmtee281 + Bdmtee275 + Bdmtee281 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Pardubice hlavní nádraží | 0.00 | 19.33 | 3 | ||
Hradec Králové hlavní nádraží | 19.55 | 20.03 | 1 | ||
Pardubice-Rosice nad Labem | 19.36 | 19.36 | 3 | ||
Hradec Králové zastávka | 20.06 | 20.07 | |||
Čeperka | 19.45 | 19.45 | |||
Hradec Králové-Slezské Předměstí | 20.09 | 20.09 | 2 | ||
Opatovice nad Labem-Pohřebačka | 19.49 | 19.50 | 3 | ||
Blešno | 20.14 | 20.14 | |||
Hradec Králové hlavní nádraží | 19.55 | 0.00 | 1 | ||
Třebechovice pod Orebem | 20.17 | 20.18 | 3 | ||
Petrovice nad Orlicí | 20.23 | 20.23 | |||
Týniště nad Orlicí | 20.27 | 20.34 | 1 | ||
Žďár nad Orlicí | 20.38 | 20.38 | |||
Borohrádek | 20.41 | 20.42 | |||
Čermná nad Orlicí | 20.46 | 20.47 | 2 | ||
Plchůvky | 20.50 | 20.50 | |||
Újezd u Chocně | 20.52 | 20.53 | 3 | ||
Choceň | 20.59 | 0.00 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci