Os 5517 | |
Řazení vlaku: 714 + Btax780 + BDtax782 + Btax780 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Turnov | 0.00 | 17.33 | 2/2 | ||
Turnov město | 17.39 | 17.40 | |||
Karlovice-Sedmihorky | 17.45 | 17.45 | |||
Hrubá Skála | 17.47 | 17.48 | 2 | ||
Borek pod Troskami | 17.52 | 17.52 | |||
Ktová | 17.54 | 17.54 | |||
Rovensko pod Troskami | 17.57 | 18.04 | 2 | ||
Semínova Lhota | 18.07 | 18.07 | |||
Jivany | 18.10 | 18.10 | |||
Libuň zastávka | 18.13 | 18.13 | |||
Libuň | 18.15 | 18.16 | 3 | ||
Jinolice | 18.20 | 18.20 | |||
Železnice | 18.24 | 18.24 | |||
Jičín zastávka | 18.27 | 18.27 | |||
Jičín | 18.30 | 18.33 | 3 | ||
Vitiněves | 18.38 | 18.38 | |||
Butoves | 18.42 | 18.42 | 3 | ||
Kovač | 18.46 | 18.46 | |||
Vojice | 18.49 | 18.49 | |||
Sobčice | 18.52 | 18.52 | |||
Ostroměř | 18.55 | 19.01 | 5 | ||
Dobrá Voda u Hořic | 19.08 | 19.08 | |||
Hořice v Podkrkonoší | 19.12 | 19.13 | 3 | ||
Jeřice | 19.17 | 19.17 | |||
Třebovětice | 19.20 | 19.20 | |||
Cerekvice nad Bystřicí | 19.22 | 19.22 | |||
Hněvčeves | 19.25 | 19.29 | 1 | ||
Sadová | 19.32 | 19.32 | |||
Dohalice | 19.35 | 19.35 | |||
Dlouhé Dvory | 19.40 | 19.40 | |||
Všestary | 19.44 | 19.45 | 3 | ||
Hradec Králové hlavní nádraží | 19.53 | 0.00 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci