Os 5502 | |
Řazení vlaku: 714 + Btax780 + BDtax782 + Btax780 + 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Hradec Králové hlavní nádraží | 0.00 | 6.04 | 3 | ||
Plotiště nad Labem | 6.07 | 6.07 | |||
Všestary | 6.11 | 6.12 | 3 | ||
Dlouhé Dvory | 6.16 | 6.16 | |||
Dohalice | 6.21 | 6.21 | |||
Sadová | 6.24 | 6.24 | |||
Hněvčeves | 6.27 | 6.31 | 2 | ||
Cerekvice nad Bystřicí | 6.34 | 6.34 | |||
Třebovětice | 6.36 | 6.36 | |||
Jeřice | 6.39 | 6.39 | |||
Hořice v Podkrkonoší | 6.44 | 6.45 | 4 | ||
Dobrá Voda u Hořic | 6.49 | 6.49 | |||
Ostroměř | 6.57 | 7.02 | 2 | ||
Sobčice | 7.05 | 7.05 | |||
Vojice | 7.08 | 7.08 | |||
Kovač | 7.11 | 7.11 | |||
Butoves | 7.15 | 7.15 | 3 | ||
Vitiněves | 7.19 | 7.19 | |||
Jičín | 7.25 | 7.32 | 3 | ||
Jičín zastávka | 7.36 | 7.36 | |||
Železnice | 7.39 | 7.39 | |||
Jinolice | 7.44 | 7.44 | |||
Libuň | 7.47 | 7.48 | 4 | ||
Libuň zastávka | 7.51 | 7.51 | |||
Jivany | 7.54 | 7.54 | |||
Semínova Lhota | 7.57 | 7.57 | |||
Rovensko pod Troskami | 7.59 | 8.00 | 3 | ||
Ktová | 8.03 | 8.03 | |||
Borek pod Troskami | 8.06 | 8.06 | |||
Hrubá Skála | 8.09 | 8.10 | 2 | ||
Karlovice-Sedmihorky | 8.13 | 8.13 | |||
Turnov město | 8.17 | 8.18 | |||
Turnov | 8.25 | 0.00 | 2/2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci