Os 5243 | |
Řazení vlaku: 163 + 3xBdmtee281 + Bdmtee275 + Bdmtee281 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Hradec Králové hlavní nádraží | 0.00 | 14.03 | 2 | ||
Hradec Králové zastávka | 14.06 | 14.07 | |||
Hradec Králové-Slezské Předměstí | 14.09 | 14.10 | 2 | ||
Blešno | 14.14 | 14.15 | |||
Třebechovice pod Orebem | 14.18 | 14.19 | 3 | ||
Petrovice nad Orlicí | 14.24 | 14.24 | |||
Týniště nad Orlicí | 14.28 | 14.34 | 1 | ||
Žďár nad Orlicí | 14.38 | 14.38 | |||
Borohrádek | 14.41 | 14.42 | |||
Čermná nad Orlicí | 14.46 | 14.47 | 2 | ||
Plchůvky | 14.50 | 14.50 | |||
Újezd u Chocně | 14.52 | 14.53 | 3 | ||
Choceň | 14.59 | 0.00 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci