Os 5232 | |
Řazení vlaku: ABfbrdtn795 + 854 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Hradec Králové hlavní nádraží | 0.00 | 22.43 | 2 | ||
Praskačka | 22.49 | 22.50 | |||
Lhota pod Libčany | 22.52 | 22.52 | |||
Dobřenice | 22.55 | 22.55 | |||
Kratonohy | 22.59 | 22.59 | |||
Káranice | 23.02 | 23.02 | 3 | ||
Nové Město nad Cidlinou | 23.06 | 23.06 | |||
Chlumec nad Cidlinou | 23.10 | 0.00 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci