Os 5230 | |
Řazení vlaku: 163 + Bdmtee281 + Bdmtee275 + Bdmtee281 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Hradec Králové hlavní nádraží | 0.00 | 18.34 | 3 | ||
Hradec Králové-Kukleny | 18.37 | 18.37 | |||
Praskačka | 18.42 | 18.46 | |||
Lhota pod Libčany | 18.50 | 18.50 | |||
Dobřenice | 18.53 | 18.57 | |||
Kratonohy | 19.01 | 19.01 | |||
Káranice | 19.04 | 19.05 | 3 | ||
Nové Město nad Cidlinou | 19.09 | 19.09 | |||
Chlumec nad Cidlinou | 19.13 | 0.00 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci