Os 5223 | |
Řazení vlaku: 163 + Bdmtee281 + Bdmtee275 + Bdmtee281 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Chlumec nad Cidlinou | 0.00 | 8.00 | |||
Nové Město nad Cidlinou | 8.04 | 8.04 | |||
Káranice | 8.08 | 8.09 | 3 | ||
Kratonohy | 8.12 | 8.12 | |||
Dobřenice | 8.16 | 8.20 | |||
Lhota pod Libčany | 8.23 | 8.23 | |||
Praskačka | 8.26 | 8.27 | |||
Hradec Králové hlavní nádraží | 8.34 | 0.00 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci