Os 5209 | |
Řazení vlaku: 163 + Bdmtee281 + Bdmtee275 + Bdmtee281 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Chlumec nad Cidlinou | 0.00 | 16.40 | |||
Nové Město nad Cidlinou | 16.44 | 16.44 | |||
Káranice | 16.48 | 16.49 | 3 | ||
Kratonohy | 16.52 | 16.52 | |||
Dobřenice | 16.56 | 17.05 | |||
Lhota pod Libčany | 17.08 | 17.09 | |||
Praskačka | 17.12 | 17.16 | |||
Hradec Králové hlavní nádraží | 17.24 | 17.26 | 2 | ||
Hradec Králové zastávka | 17.29 | 17.30 | |||
Hradec Králové-Slezské Předměstí | 17.32 | 17.33 | 3 | ||
Blešno | 17.38 | 17.39 | |||
Třebechovice pod Orebem | 17.42 | 17.43 | 3 | ||
Petrovice nad Orlicí | 17.48 | 17.48 | |||
Týniště nad Orlicí | 17.52 | 0.00 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci