Os 5153 | |
Řazení vlaku: 854 + Btn755 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Hronov | 0.00 | 15.11 | 1 | ||
Velké Poříčí | 15.13 | 15.14 | |||
Náchod-Běloves | 15.17 | 15.17 | |||
Náchod | 15.20 | 15.21 | 2/2 | ||
Náchod zastávka | 15.23 | 15.24 | |||
Václavice | 15.29 | 15.33 | 1 | ||
Nové Město nad Metují | 15.39 | 15.43 | 1 | ||
Černčice | 15.47 | 15.47 | |||
Bohuslavice nad Metují | 15.49 | 15.50 | 1 | ||
Bohuslavice nad Metují zastávka | 15.53 | 15.53 | |||
Pohoří | 15.56 | 15.57 | |||
Opočno pod Orlickými horami | 15.59 | 16.00 | 2 | ||
Očelice | 16.04 | 16.05 | |||
Bolehošť | 16.08 | 16.09 | 3 | ||
Týniště nad Orlicí | 16.17 | 0.00 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci