Os 5150 | |
Řazení vlaku: 854 + Btn755 + 810 + Btax780 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Týniště nad Orlicí | 0.00 | 15.40 | 3 | ||
Bolehošť | 15.48 | 15.49 | 3 | ||
Očelice | 15.52 | 15.52 | |||
Opočno pod Orlickými horami | 15.57 | 16.01 | 2 | ||
Pohoří | 16.03 | 16.03 | |||
Bohuslavice nad Metují zastávka | 16.07 | 16.07 | |||
Bohuslavice nad Metují | 16.11 | 16.11 | 1 | ||
Černčice | 16.13 | 16.14 | |||
Nové Město nad Metují | 16.18 | 16.22 | 1 | ||
Václavice | 16.27 | 16.32 | 2 | ||
Náchod zastávka | 16.36 | 16.36 | |||
Náchod | 16.39 | 16.40 | 2/2 | ||
Náchod-Běloves | 16.43 | 16.43 | |||
Velké Poříčí | 16.46 | 16.46 | |||
Hronov | 16.49 | 0.00 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci