Os 5142 | |
Řazení vlaku: 854 + Btax780 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Týniště nad Orlicí | 0.00 | 7.40 | 3 | ||
Bolehošť | 7.48 | 7.49 | 3 | ||
Očelice | 7.52 | 7.52 | |||
Opočno pod Orlickými horami | 7.57 | 8.01 | 2 | ||
Pohoří | 8.03 | 8.03 | |||
Bohuslavice nad Metují zastávka | 8.07 | 8.07 | |||
Bohuslavice nad Metují | 8.11 | 8.11 | 1 | ||
Černčice | 8.13 | 8.14 | |||
Nové Město nad Metují | 8.18 | 8.22 | 1 | ||
Václavice | 8.27 | 8.32 | 2 | ||
Náchod zastávka | 8.36 | 8.36 | |||
Náchod | 8.39 | 0.00 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci