Os 5136 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Náchod | 0.00 | 23.01 | 2/4 | ||
Náchod-Běloves | 23.04 | 23.04 | |||
Náchod-Malé Poříčí | 23.06 | 23.06 | |||
Velké Poříčí | 23.08 | 23.08 | |||
Hronov | 23.11 | 23.12 | 2 | ||
Hronov zastávka | 23.14 | 23.14 | |||
Police nad Metují | 23.18 | 23.18 | 3 | ||
Žďár nad Metují | 23.22 | 23.22 | |||
Česká Metuje | 23.25 | 23.25 | |||
Dědov | 23.27 | 23.27 | |||
Teplice nad Metují | 23.31 | 23.32 | |||
Bohdašín | 23.35 | 23.35 | |||
Březová u Broumova | 23.38 | 23.38 | |||
Meziměstí | 23.43 | 23.45 | |||
Ruprechtice | 23.47 | 23.47 | |||
Hynčice | 23.50 | 23.50 | |||
Broumov-Olivětín | 23.54 | 23.54 | |||
Broumov | 23.59 | 0.00 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci