Os 5127 | |
Řazení vlaku: 854 + Btn755 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Meziměstí | 0.00 | 9.17 | |||
Březová u Broumova | 9.20 | 9.21 | |||
Teplice nad Metují | 9.27 | 9.30 | |||
Dědov | 9.34 | 9.34 | |||
Česká Metuje | 9.36 | 9.37 | 1 | ||
Žďár nad Metují | 9.40 | 9.40 | |||
Police nad Metují | 9.44 | 9.44 | 2 | ||
Hronov zastávka | 9.48 | 9.49 | |||
Hronov | 9.52 | 10.00 | 1 | ||
Velké Poříčí | 10.02 | 10.02 | |||
Náchod-Malé Poříčí | 10.04 | 10.05 | |||
Náchod-Běloves | 10.07 | 10.07 | |||
Náchod | 10.10 | 10.23 | 2/2 | ||
Náchod zastávka | 10.25 | 10.26 | |||
Václavice | 10.31 | 10.33 | 2 | ||
Nové Město nad Metují | 10.38 | 0.00 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci