Os 5122 | |
Řazení vlaku: 854 + Btn755 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Nové Město nad Metují | 0.00 | 9.22 | 1 | ||
Václavice | 9.27 | 9.32 | 2 | ||
Náchod zastávka | 9.36 | 9.36 | |||
Náchod | 9.39 | 9.47 | 2/2 | ||
Náchod-Běloves | 9.50 | 9.50 | |||
Náchod-Malé Poříčí | 9.52 | 9.52 | |||
Velké Poříčí | 9.54 | 9.54 | |||
Hronov | 9.58 | 10.01 | 1 | ||
Hronov zastávka | 10.03 | 10.04 | |||
Police nad Metují | 10.07 | 10.08 | 2 | ||
Žďár nad Metují | 10.12 | 10.12 | |||
Česká Metuje | 10.16 | 10.16 | 1 | ||
Dědov | 10.18 | 10.18 | |||
Teplice nad Metují | 10.23 | 10.30 | |||
Březová u Broumova | 10.36 | 10.37 | |||
Meziměstí | 10.41 | 0.00 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci