Os 5105 | |
Řazení vlaku: 854 + Btn755 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Meziměstí | 0.00 | 13.17 | |||
Březová u Broumova | 13.21 | 13.21 | |||
Teplice nad Metují | 13.27 | 13.30 | |||
Dědov | 13.34 | 13.34 | |||
Česká Metuje | 13.36 | 13.37 | 1 | ||
Žďár nad Metují | 13.40 | 13.40 | |||
Police nad Metují | 13.44 | 13.45 | 2 | ||
Hronov zastávka | 13.48 | 13.49 | |||
Hronov | 13.52 | 14.00 | 1 | ||
Velké Poříčí | 14.02 | 14.02 | |||
Náchod-Malé Poříčí | 14.04 | 14.05 | |||
Náchod-Běloves | 14.07 | 14.07 | |||
Náchod | 14.10 | 14.21 | 2/2 | ||
Náchod zastávka | 14.23 | 14.24 | |||
Václavice | 14.29 | 14.33 | 2 | ||
Nové Město nad Metují | 14.38 | 14.43 | 1 | ||
Černčice | 14.47 | 14.47 | |||
Bohuslavice nad Metují | 14.49 | 14.50 | 1 | ||
Bohuslavice nad Metují zastávka | 14.53 | 14.53 | |||
Pohoří | 14.56 | 14.57 | |||
Opočno pod Orlickými horami | 14.59 | 15.00 | 2 | ||
Očelice | 15.04 | 15.05 | |||
Bolehošť | 15.08 | 15.09 | 3 | ||
Týniště nad Orlicí | 15.17 | 0.00 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci