Os 5019 | |
Řazení vlaku: 163 + Bdmtee281 + Bdmtee275 + Bdmtee281 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Pardubice hlavní nádraží | 0.00 | 10.41 | 2 | ||
Pardubice-Pardubičky | 10.44 | 10.44 | |||
Pardubice-Černá za Bory | 10.47 | 10.47 | |||
Kostěnice | 10.51 | 10.52 | 2 | ||
Moravany | 10.55 | 10.56 | 1/2 | ||
Uhersko | 11.00 | 11.00 | 1 | ||
Sedlíšťka | 11.03 | 11.04 | |||
Zámrsk | 11.07 | 11.07 | 1/2 | ||
Dobříkov u Chocně | 11.09 | 11.10 | |||
Sruby | 11.12 | 11.13 | |||
Choceň | 11.16 | 11.17 | 1 | ||
Brandýs nad Orlicí | 11.21 | 11.22 | 2 | ||
Bezpráví | 11.25 | 11.26 | |||
Ústí nad Orlicí | 11.31 | 11.32 | pražské/3 | ||
Ústí nad Orlicí město | 11.34 | 11.34 | |||
Dlouhá Třebová | 11.37 | 11.37 | 2 | ||
Česká Třebová | 11.43 | 0.00 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci