Os 5015 | |
Řazení vlaku: 163 + Bdmtee281 + Bdmtee275 + Bdmtee281 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Přelouč | 0.00 | 5.29 | 1/3 | ||
Valy u Přelouče | 5.32 | 5.32 | |||
Pardubice-Opočínek | 5.36 | 5.36 | |||
Pardubice-Svítkov | 5.39 | 5.40 | |||
Pardubice hlavní nádraží | 5.43 | 5.45 | 3 | ||
Pardubice-Pardubičky | 5.48 | 5.48 | |||
Pardubice-Černá za Bory | 5.51 | 5.51 | |||
Kostěnice | 5.55 | 5.55 | 2 | ||
Moravany | 5.58 | 5.59 | 1/2 | ||
Uhersko | 6.03 | 6.04 | 1 | ||
Sedlíšťka | 6.07 | 6.07 | |||
Zámrsk | 6.10 | 6.15 | 1/2 | ||
Dobříkov u Chocně | 6.17 | 6.18 | |||
Sruby | 6.20 | 6.21 | |||
Choceň | 6.24 | 6.29 | 1 | ||
Brandýs nad Orlicí | 6.34 | 6.34 | 2 | ||
Ústí nad Orlicí | 6.42 | 6.43 | pražské/3 | ||
Ústí nad Orlicí město | 6.45 | 6.46 | |||
Dlouhá Třebová | 6.49 | 6.49 | 2 | ||
Česká Třebová | 7.00 | 7.13 | 3 | ||
Semanín | 7.18 | 7.19 | |||
Opatov | 7.22 | 7.23 | 4 | ||
Opatovec | 7.25 | 7.26 | |||
Svitavy | 7.29 | 0.00 | 2/3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci