Os 5014 | |
Řazení vlaku: 163 + Bdmtee281 + Bdmtee275 + Bdmtee281 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Česká Třebová | 0.00 | 8.13 | 3 | ||
Dlouhá Třebová | 8.17 | 8.18 | 1 | ||
Ústí nad Orlicí město | 8.21 | 8.22 | |||
Ústí nad Orlicí | 8.24 | 8.25 | pražské/1 | ||
Bezpráví | 8.31 | 8.31 | |||
Brandýs nad Orlicí | 8.34 | 8.35 | 1 | ||
Choceň | 8.39 | 8.40 | 2 | ||
Sruby | 8.43 | 8.43 | |||
Dobříkov u Chocně | 8.46 | 8.46 | |||
Zámrsk | 8.48 | 8.49 | 2 | ||
Sedlíšťka | 8.52 | 8.52 | |||
Uhersko | 8.56 | 8.57 | 2 | ||
Moravany | 9.01 | 9.02 | 2 | ||
Kostěnice | 9.05 | 9.05 | 1/3 | ||
Pardubice-Černá za Bory | 9.09 | 9.09 | |||
Pardubice-Pardubičky | 9.12 | 9.12 | |||
Pardubice hlavní nádraží | 9.16 | 0.00 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci