Os 4945 | |
Řazení vlaku: 560 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Tišnov | 0.00 | 16.09 | 3/1 | ||
Hradčany | 16.11 | 16.12 | |||
Čebín | 16.14 | 16.15 | |||
Kuřim | 16.20 | 16.21 | 2/1 | ||
Česká | 16.24 | 16.25 | |||
Brno-Řečkovice | 16.29 | 16.29 | |||
Brno-Královo Pole | 16.32 | 16.33 | 2/1 | ||
Brno-Lesná | 16.35 | 16.36 | |||
Brno-Židenice | 16.41 | 16.43 | |||
Brno hlavní nádraží | 16.47 | 16.50 | I | ||
Modřice | 16.58 | 16.59 | 2 | ||
Popovice u Rajhradu | 17.02 | 17.02 | |||
Rajhrad | 17.04 | 17.05 | |||
Vojkovice nad Svratkou | 17.08 | 17.09 | |||
Hrušovany u Brna | 17.11 | 17.12 | 2 | ||
Žabčice | 17.15 | 17.15 | |||
Vranovice | 17.19 | 17.20 | 2 | ||
Pouzdřany | 17.23 | 17.24 | |||
Popice | 17.27 | 17.27 | |||
Šakvice | 17.30 | 0.00 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci